Головна  →  Новини  →  30 листопада 2015

Оголошення про намір передати в оренду об'єкти нерухомого майна, передані до сфери управління Солом’янської РДА

Оголошення про намір передати в оренду об'єкти нерухомого майна, передані до сфери управління Солом’янської РДА

Оголошення про намір передати в оренду об'єкти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації

ОРЕНДОДАВЕЦЬ  - СОЛОМ’ЯНСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

- нежитлове приміщення, розташоване за адресою: вул. Волинська, 8, загальною площею 10,0 кв.м, запропонована заявником мета використання – розміщення торговельних об’єктів з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи. Розмір місячної орендної плати становить   1164,00 грн.

- нежитлове приміщення, розташоване за адресою: вул. Ушинського, 21, загальною площею 10,0 кв.м, запропонована заявником мета використання – розміщення торговельних об’єктів з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи. Розмір місячної орендної плати становить   1104,00 грн.

- нежитлове приміщення, розташоване за адресою: вул. Єреванська, 22, загальною площею 32,90 кв.м, запропонована заявником мета використання – розміщення непродовольчих товарів, алкогольних та тютюнових виробів. Розмір місячної орендної плати становить  7143,00 грн.

Отримати довідкову інформацію можна за адресою:03020, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація, відділ з питань майна комунальної власності, кімн. № 357, 359, телефони для довідок: 207-09-32, 207-09-34.

Термін прийняття заяв про оренду - 10 робочих днів з дня наступного після публікації оголошення. Заяви про оренду приймаються за адресою: 03020, просп. Повітрофлотський, 41, Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена