Головна  →  Новини  →  15 грудня 2015

У Солом’янському районі відбулися І Амосовські читання

У Солом’янському районі відбулися І Амосовські читання

11 грудня в Солом’янській адміністрації відбулися І Амосовські читання. Провідні науковці країни зібралися, аби віддати шану двом видатним кардіохірургам – Миколі Амосову та Геннадію Книшову, а також обговорити перспективи розвитку кардіохірургії та науки загалом.

Почесними гостями конференції стали провідні закордонні науковці, що приїхали поділитися успішним досвідом у кардіохірургії, у тому числі й у організації системи надання такого ще незвичного для сучасної галузі охорони здоров`я виду медичного допомоги як трансплантація серця. Серед спікерів конференції – доктор Маріан Зембала, директор Сілезького  центру хвороб серця (Śląskie Centrum Chorób Serca), екс-міністр охорони здоров’я Польші. Академік Юрій Островський (Білорусь) поділився успішним досвідом сусідньої Білорусії в організації системи трансплантації серця.

Привітала учасників наукового форуму  заступник голови Солом’янської адміністрації Олена Горпинченко.

Формат наукової конференції об’єднав не лише наукові обговорення у галузі медицини, а й суміжних наук, що дозволило розширити аудиторію слухачів. Ректор Національного технічного університету України «КПІ», академік Михайло Згуровський презентував доповідь «Форсайт економіки України у середньостроковому і довгостроковому часових горизонтах».

Наприкінці заходу організатори нагородили  медаллю ім. М.М. Амосова кращих фахівців галузі, а також вручили грамоти за підтримку проведення заходу.

Науковий форум проведений за ініціативи Асоціації серцево-судинних хірургів України та Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена