Головна  →  Новини  →  18 грудня 2015

Члени громадської ради при Солом’янській РДА привітали учнів школи-інтернату №17 з початком Новорічно-різдвяних свят

Члени громадської ради при Солом’янській РДА привітали учнів школи-інтернату №17 з початком Новорічно-різдвяних свят

16 грудня 2015 року за ініціативи Комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім'ї, молоді, спорту та гендерної політики громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось привітання вихованців спеціалізованої загальноосвітньої  школи-інтернату №17 за адресою: вул. Ушинського, 15 з нагоди святкування дня святого Миколая.

Участь у заході взяли голова комітету Вадим Грінченко, члени громадської ради Світлана Прокопчук, Віктор Марченко, представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, рада студентського самоврядування Державного університету комунікацій.

За сприяння студентського активу було оновлено шкільну бібліотеку та поповнено новими виданнями. Протягом останніх місяців у вузі відбувалась святкова акція «Подаруй малечі книжку», а представник музичного магазину «Музикант» подарував школі-інтернату № 17 інструменти для відновлення музичного класу.

Кожен з вихованців отримав індивідуальний солодкий подарунок від громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві держаній адміністрації.

Тож низку новорічно-різдвяних свят офіційно розпочато.

Довідково: Інтернат забезпечує навчання, виховання, корекційну роботу, професійну орієнтацію та підготовку дітей, які потребують корекції розумового та психічного розвитку. На даний час вихованцями закладу є 143 «батьківських» дітей, з них 17 займаються за програмою індивідуального навчання.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена