Головна  →  Новини  →  30 грудня 2015

Оголошення про намір передати в оренду об'єкт нерухомого майна по вул. Михайла Донця, 16, переданий до сфери управління Солом’янської РДА

Оголошення про намір передати в оренду об'єкт нерухомого майна по вул. Михайла Донця, 16, переданий до сфери управління Солом’янської РДА

Оголошення про намір передати в оренду об'єкти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації

ОРЕНДОДАВЕЦЬ  - СОЛОМ’ЯНСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

- нежитлове приміщення, розташоване на 1 поверсі СШ № 52 за адресою: вул. Михайла Донця, 16, загальною площею 53,70 кв.м, запропонована заявником мета використання-інше використання нерухомого майна (проведення занять зі спортивного бального танцю) (погодинно). Розмір орендної плати за одну годину  21,28 грн (без ПДВ).

- нежитлове приміщення, розташоване на  2 поверсі гімназії «Міленіум» № 318 за адресою: вул. Івана Пулюя, 3 «Б», загальною площею 121,70 кв.м, запропонована заявником мета використання – розміщення фізкультурно-спортивного закладу, діяльність якого спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту (проведення занять зі спортивного бального танцю) (погодинно). Розмір орендної плати за одну годину  9,70 грн (без ПДВ).

- нежитлове приміщення, розташоване на 1 поверсі СШ № 43 «Грааль» за адресою: вул. Преображенська (Івана Клименка), 17, загальною площею 64,70 кв.м, запропонована заявником мета використання-розміщення приватних навчальних закладів, крім зазначених у пункті 19 Методики (проведення позашкільних занять з дітьми за програмою художньо-естетичного циклу) (погодинно). Розмір орендної плати  за одну годину  1,67 грн (без ПДВ).

- нежитлове приміщення, розташоване на 2 поверсі СШ № 173 за адресою: просп. Відрадний, 20, загальною площею 72,0 кв.м, запропонована заявником мета використання-розміщення приватних навчальних закладів, крім зазначених у пункті 19 Методики (проведення позашкільних занять з дітьми за програмою художньо-естетичного циклу) (погодинно). Розмір орендної плати за одну годину  1,86 грн (без ПДВ).

Балансоутримувач: Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації 03087,  м.Київ, вул. Пітерська, 12, тел. 242  21 71, факс  242 21 71.

Термін прийняття заяв про оренду - 10 робочих днів з наступного дня після публікації оголошення. Заяви про оренду приймаються за адресою: 03020, просп. Повітрофлотський, 41, Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація, тел. 207 0931, 207 0932.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена