Головна  →  Новини  →  3 березня 2016

У Солом'янському районі столиці відбувся районний етап КВК юних пожежників

У Солом'янському районі столиці відбувся районний етап КВК юних пожежників

29 лютого на базі спеціалізованої школи № 159 відбувся районний етап КВК, участь в якому брали 11 команд веселих та кмітливих юних пожежних Солом'янського району. Команди-переможці увійдуть до зонального етапу, де будуть боротися серед інших районів за перемогу.

Гарно складені жарти та креативні номери у виконанні звичайної учнівської молоді не лише підіймають настрій, а й наповнюють позитивним зарядом на весь день. Підлітки у грайливій формі розповідають основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, що вказує на розуміння всієї відповідальності за власну безпеку.

Учасники змагались за лідерство не на жарт. Проте, чим більший був запал, тим цікавіші та веселіші жарти демонстрували юні пожежні. Так, друге та третє місце зайняли команди «Вертикаль» спеціалізованої школи №43 та «Екстрім» середньої загальноосвітньої школи №166 відповідно. Лідерство здобула команда «Самоспад» спеціалізованої школи №173.

Насправді, усі команди були надзвичайно веселі та представляли неймовірно креативні жарти. Глядачі були сповнені захоплення та позитивної енергії, а також чудового настрою на весь день.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

United24

Корупція має бути помічена