Головна  →  Новини  →  16 березня 2016

Максим Шкуро привітав працівників житлово-комунального господарства з професійним святом

Максим Шкуро привітав працівників житлово-комунального господарства з професійним святом

15 березня з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у  Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята.

Працівники галузі отримали грамоти, цінні подарунки, знаки пошани та грошові премії. Привітали комунальників зі святом перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради від Солом’янського району столиці.

«Я радий всіх вітати з професійним святом. Дійсно, на Ваших плечах лежить важка праця, а головне, є результати нашої роботи. Ми з Вами вже побудували і відремонтували у нашому районі в десятки разів більше, ніж було зроблено за багато попередніх років разом взятих. І я хочу подякувати Вам за вашу щоденну  працю», - зазначив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро. 

Голова Ради Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг Віктор Сурмак зауважив, що в Солом’янському районі ефективно працює соціальне партнерство, в цьому район є зразковим.

Подарунком до свята став концерт, підготовлений творчими колективами. Серед яких: ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль», шоу-група «Альтана», циркова студія  «Арена», естрадно-драматичний театр-студія «Мандарин» та ансамбль грузинських народних  танців «Іберіелі».

Також неперевершені виступи подарували знані колективи: Київський академічний камерний хор «Хрещатик» та музично-драматичний циганський театр «Романс». 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена