Головна  →  Новини  →  18 грудня 2013

Виконавча служба відзначила свій день разом з головою Солом’янки

Виконавча служба відзначила свій день разом з головою Солом’янки

Максим Луцький, голова Солом’янської районної в місці Києві державної адміністрації, взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівника виконавчої служби України.

17 грудня, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівника виконавчої служби України.  Привітати держслужбовців приїхало багато високих гостей, серед них був й очільник Солом’янського району.

Максим Луцький привітав працівників виконавчої служби з їх професійним святом, побажав їм нових звершень та успіхів у професійному та особистому житті. Також голова Солом’янки поздоровив службовців з прийдешніми Новорічними святами.

«Я усвідомлюю, наскільки непростою є ваша служба, ви одні з тих сміливців, хто стоїть сьогодні на варті закону, слідкує, щоб виконувалися рішення судів. У ваш день, я бажаю вам сил та наснаги залишатися вірними обраній життєвій дорозі, продовжувати захищати закон та справедливість в Україні», - привітав працівників виконавчої служби Максим Георгійович.

День працівника виконавчої служби України почали відзначати лише 5 років тому. 22 липня 2009 року Президент України підписав указ, яким постановив, що «ураховуючи значення органів державної виконавчої служби у забезпеченні виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб» День працівника виконавчої служби України буде відзначатися щороку 17 грудня.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена