Головна  →  Новини  →  8 квітня 2016

У Солом’янському районі стартувала програма безкоштовних медичних оглядів для жінок

У Солом’янському районі стартувала програма безкоштовних медичних оглядів для жінок

7 квітня, у Всесвітній день здоров’я, в Солом’янському районі стартувала програма «Все наживне, крім здоров’я». Жінки району мають змогу пройти безкоштовний медичний огляд, звернувшись до дільничних лікарів, акушерів-гінекологів (гінекологічний огляд, огляд молочних залоз, УЗД, загальні аналізи). Програма триватиме впродовж усього року і має на меті посилити увагу жінок до власного здоров’я, своєчасно виявляти онкологічні захворювання на ранніх стадіях і виліковувати хвороби.

У Солом’янському районі офіційно проживає понад 157 тисяч жінок. Програма розпочалася ще в минулому році і лікарі оглянули більше 16 тисяч жінок. Фактично, кожна десята мешканка району змогла пройти безкоштовний медичний огляд. У 20% жінок було виявлено проблеми зі здоров’ям, це 5 587 збережених життів.

Ініціатором програми «Все наживне, крім здоров’я» виступив колектив пологового будинку №5 за підтримки Солом’янської адміністрації.

«Цю акцію проводимо другий рік, аби підвищити доступність медичних послуг для мешканців району. Бо саме діагностика – це перший крок до лікування будь-якої хвороби. Тому ми намагаємося підтримувати такі ініціативи і робимо такі заходи, аби якомога більше людей, особливо соціально незахищених категорій, змогли пройти безкоштовний медичний огляд, зберегти своє здоров’я, а в результаті і життя. Окрім того, до Всесвітнього дня здоров’я, кожен бажаючий мешканець району  9 квітня зможе безкоштовно виміряти рівень цукру в крові в медичних закладах на вул. Гарматній, 36 та вул. Солом’янській, 17», − розповів голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

За словами головного лікаря пологового будинку № 5 Михайла Макаренка, зусилля медичних працівників спрямовані на виявлення хвороб саме на ранніх етапах, коли є усі шанси повністю вилікувати захворювання. «На перше місце ми ставимо здоров’я жінок. Тому весь науковий і практичний потенціал команди наших лікарів постійно спрямовуємо на те, щоб допомогти максимальній кількості жінок, адже хвороби зараз помолодшали і можуть виникнути навіть з 16 років», − зауважив головний лікар.

Огляд проводиться в 6 медичних амбулаторіях та в жіночих консультаціях Солом’янського району за наявності паспорта.  За додатковою інформацією Ви можете звернутися за телефоном «гарячої лінії»: +38(044) 592 58 89.

Фотогалерея

Фото: Борис Корпусенко (газета "Хрещатик")

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена