Головна  →  Новини  →  8 квітня 2016

Пенсійний фонд інформує про створення трьох об’єднаних управлінь Пенсійного фонду України в м. Києві

Пенсійний фонд інформує про створення трьох об’єднаних управлінь Пенсійного фонду України в м. Києві

Адміністративна реформа є однією із ключових реформ, яка зобов’язана покращити управління державою, у тому числі оптимізувати органи виконавчої влади. Процес соціально-економічних реформ незворотній. Будь-яка реформа це свого роду стрес як суспільний так і економічний. Але не зважаючи на всі складності в їх проведені держава зобов’язана їх пройти заради свого майбутнього. Саме з цією метою Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова від 16.12.2015 року № 1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України». Відповідно до цієї постанови реорганізовано деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом їх злиття та/або перейменування.

Так, десять районних управлінь Пенсійного фонду України в м. Києві реорганізовано в три об'єднаних управління:

- Правобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві утворене шляхом злиття трьох управлінь: в Голосіївському, Святошинському та Солом’янському районах м. Києва;

Лівобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві утворене з трьох управлінь: в Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах м. Києва;

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві утворене з чотирьох  управлінь: в Оболонському, Печерському, Подільському та Шевченківському районах м. Києва.

 

ПРАВОБЕРЕЖНЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В М. КИЄВІ  ПОВІДОМЛЯЄ!

Для жителів і пенсіонерів Голосіївського, Святошинського та Солом’янського районів м. Києва фахівці з питань призначення, перерахунку, а також відділу обслуговування громадян, які виконують функції з прийому заяв про призначення та перерахунок пенсій, видачі відповідних довідок, пенсійних посвідчень, надання консультацій з пенсійних та інших питань, працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, що й до об’єднання:

- в Голосіївському районі – вул. Антоновича (Горького), 70,

- в Святошинському районі – вул. Корольова, 5а,

- в Солом’янському  районі – вул. Керченська, 5а.

Жителям району не варто хвилюватися, а для отримання сервісу з питань пенсійного забезпечення достатньо звернутися до спеціаліста відділу обслуговування громадян за вищезазначеними адресами.

 

Гарячі телефонні лінії Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві:

(044) 287-13-62  в Голосіївському районі;

(044) 273-42-23 (044) 273-51-48 в Святошинскому районі;

(044) 244-78-11 в Солом’янському районі.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена