Головна  →  Новини  →  19 грудня 2013

Максим Луцький поздоровив правоохоронців з Днем міліції

Максим Луцький поздоровив правоохоронців з Днем міліції

Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Луцький взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня міліції.

18 грудня відбулися святкування Дня міліції. На урочистості було запрошено багато високих гостей, серед них був й очільник Солом’янки. Максим Луцький привітав правоохоронців з професійним святом, побажав їм сили та звитяги вірно і віддано служити українському народу, з честю стояти на сторожі закону та правопорядку.

«День міліції відзначають трохи пізніше - 20 грудня, але святкуємо ми сьогодні. Окрім поздоровлень з вашим професійним святом, мені б хотілося привітати вас з прийдешніми Новорічними святами. Нехай Новий рік принесе в дім кожного з вас щастя та радість, адже успіхи в професійній діяльності неодмінно пов’язані з особистим життям кожної людини», - привітав правоохоронців Максим Георгійович.

День міліції в Україні відзначають щорічно 20 грудня. Це свято має тривалу  історію в Україні, адже вперше його відзначили ще у 1962 році, коли Президія Верховної Ради СРСР видала відповідний указ, яким відзначила високі заслуги правоохоронців у боротьбі зі злочинністю та охороні правопорядку.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена