Головна  →  Новини  →  19 квітня 2016

У День довкілля відбулися великі толоки в парку «Орлятко» та Солом’янському ландшафтному парку

У День довкілля відбулися великі толоки в парку «Орлятко» та Солом’янському ландшафтному парку

У День довкілля, 16 квітня, відбулися толоки у парках і скверах району. Привести до ладу парк «Орлятко» та Солом’янський ландшафтний парк вийшло майже тисяча людей. Учасники толок прибрали територію від сміття, висадили клени, бузок, форзиції, дерени, горобину, а також квіти на клумбах.

До мешканців району долучилися народний депутат України Дмитро Андрієвський, керівник Солом’янського району Максим Шкуро, депутати Київради.

«У парку «Орлятко» висадили 50 дерев. Жоден парк і сквер у районі не залишається без уваги. Кожні вихідні ми проводимо толоки в районі і приємно, що мешканці активно долучаються до прибирання, − зазначив голова району Максим Шкуро.

У парку «Орлятко» піднесеного настрою учасникам толоки додав оркестр військової частини. Для дітей проводилися майстер-класи з аквагриму, виготовлення великодніх витинанок і листівок, ляльок-мотанок, малюнку з ниток, в’язання браслетів тощо.  

До участі у толоці долучилися співробітники Солом’янської райдержадміністрації, представники 101-ї Окремої бригади охорони Генерального штабу, мешканці району, студенти та школярі.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена