Головна  →  Новини  →  27 квітня 2016

У Солом’янському районі відбулися змагання з хортингу

У Солом’янському районі відбулися змагання з хортингу

24 квітня в спортивній залі СЗШ №121 відбулися змагання з хортингу у розділі «фехтування» серед дітей та молоді у Солом’янському районі. Ідея виникнення хортингу, як комплексної системи самовдосконалення особистості, заснована на фізичному, морально-етичному та духовному вихованні, пов’язана з відродженням давніх народних традицій, що передавалися з покоління в покоління.

У змаганнях взяли участь більше 80-ти спортсменів з різних спортивних клубів міста Києва. Неупереджене суддівство змагань забезпечував Президент громадської організації «Солом’янської районної федерації хортингу міста Києва» Богдан Петренко.

За рішенням суддівської колегії змагань в дисципліни «кінжал», «меч» переможцями стали: в категорії 4 – 5 років - Станіслав Телепинський, а у категорії  6 – 7 років - Ксенія Кікото.

У дисципліні «кінжал», «шабля» , «меч» перемогу здобули: у категорії 8 – 9 років - Арсен Мельник та Анастасія Донець; у категорії 10 – 11 років - Назар Нестеренко. А найбільш фізично, морально сильним і загартованим у дисципліні «кінжал», «шабля», «меч», «шабля + кінжал» показали себе Богдана Якименко та Кирило Сенішев у категоріях 12-13 років та 18-35 років відповідно.

Найкращих спортсменів відзначили кубками, медалями та дипломами. 

Довідково.

Хортинг — український вид спортивних єдиноборств. Слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ. 21 серпня 2009 року, Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, офіційно визнало хортинг як вид спорту.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена