Головна  →  Новини  →  28 квітня 2016

Відбулися спортивні змагання з перетягування канату та міні-футболу серед команд клубів за місцем проживання

Відбулися спортивні змагання з перетягування канату та міні-футболу серед команд клубів за місцем проживання

27-28 квітня 2016 року в рамках Спартакіади серед клубів за місцем проживання були проведені спортивні змагання з перетягування канату  та міні-футболу.

За перемогу у перетягуванні канату змагалися п’ять команд підліткових клубів, а саме: «Молодість», «Горизонт», «Олімпік», «Фаворит», «Старт». У заході взяли участь 30 юних спортсменів. У результаті напруженої, емоційної та безкомпромісної боротьби перемогу здобула команда клубу «Фаворит». На друге місце вийшла команда клубу «Атлет», а трете - посіли спортсмени підліткового клубу «Олімпік».

У змаганнях з міні-футболу, що пройшли на спортивному майданчику ліцею №144 ім. Г. Ващенка, взяли участь 6 команд з підліткових клубів «Старт», «Олімпік», «Фаворит», «Молодість», Горизонт» і «Здоров’я». Завзято за перемогу змагалися 48 юнаків віком від 15 до 20 років.

Боротьба за першість була нелегкою та напруженою. Так, перше місце у змаганнях виборола команда спортивного підліткового клубу «Молодість»; друге місце - команда клубу «Горизонт», а трете почесне місце посіли вихованці клубу «Старт».

Команди переможці за результатами змагань були відзначені кубками, нагороджені медалями та дипломами Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена