Головна  →  Новини  →  20 грудня 2013

Київська мрія: 35 солом'янців отримали власне житло

Київська мрія: 35 солом'янців отримали власне житло

35 мешканців Солом’янського району стали щасливими володарями ордерів на поселення за адресою проспект Відрадний 32-А.

В рамках програми «Приватизація житла у відомчих гуртожитках» та відповідно до розпорядження голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максима Луцького, мешканці району отримали ордери на квартири.

Ці ордери були видані людям, що віддали десятки років праці рідній Солом'янці. До цього часу вони жили у тимчасовому помешканні, і у випадку нестабільності чи форм-мажорів, їм загрожувало виселення.

Тепер 35 солом’янців отримали ордери, які в подальшому дозволять їм приватизувати це житло.

Більше того, відтепер вони з гордістю, а головне з впевненістю можуть сказати, що живуть у власному помешканні.

Вручення довгоочікуваних ордерів відбулося у душевній, сімейній атмосфері. Наша редакція поцікавилася у мешканців району, що для них значить цей ордер, і як довго вони його чекали.

 

Салтанова Ніна Вікторівна, двірник, отримала дві кімнати в комунальній квартирі:

«Мені вручили ордер першою. Я ще досі не можу прийти до тями від щастя. Ми тут жили за домовленістю, а тепер матимемо право на це житло. І мій чоловік, і донька дуже раді. Чесно кажучи, в наш час ми не надіялися на таке щастя. Тут дуже зручний район, все поруч, і магазини, і дитячі садочки, і чудова транспортна розв’язка. І найбільше мене радує, я розумію, що заслужила сумлінною працею цей ордер. Мене всі постійно запитувала, чому я так стараюся прибирати? Постійно за всім доглядаю. А я просто люблю свою роботу. Так, деякі дуже дивувалися з цього. Але я підкреслювала, що люблю не роботу двірника, а саме СВОЮ роботу».

Ніна Вікторівна розказала нам попередню сумну історію з отриманням ордеру.

«Був випадок, у нас був дитячий майданчик, дуже в занедбаному стані, і я його відремонтувала власноруч. Заступник начальника ЖЕКу одразу запропонував мені премію за роботу, але я сказала, що мені ця премія не потрібна. Мені би отримати кімнату. Я вже писала раніше заяву на отримання ордеру, адже я дуже довго живу в Києві, маю чорнобильське посвідчення, і 9 років працювала двірником. Але це було перед виборами. Коли я поцікавилася заявою після виборів, виявилося, що в ЖЕКу її нема. Потім з’ясувалося, що цю кімнату видали іншій людині, яка працювала два тижні двірником. Я чекала цих ордерів дуже довго, спершу мала одну кімнатку, де навіть не було столу в кухні», - пригадує мешканка Солом’янки.

Пані Салтанова зауважила, що дуже вдячна голові Солом’янської адміністрації Максиму Луцькому, і додала, що  він не просто чудовий управлінець та господарник району, але і вродливий чоловік.

Євтушенко Любов Павлівна,  медсестра, отримала кімнату в комунальній квартирі:

«Ми дуже довго чекали на цей ордер - з 88-го року. Ми довго цього добивалися, але нам їх не давали, тому зараз ми дуже раді. І взагалі, ми дуже вдячні Максиму Георгійовичу, я за нього на виборах голосувала,він справді дуже хороша людина! Ми дуже йому вдячні! На вручення ордерів ходили в трьох - я і обидві мої доці. Ми навіть святкували це усією сім’єю - торт купили. Я так розчулилась, бо ці ордери дуже довгождані були, адже в нас велика сім’я - 10 душ».

Громадський Валерій Григорович, військовий, отримав кімнату в комунальній квартирі:

«Я раніше жив тут, це було як гуртожиток, я там орендував житлоплощу. Потім це все передали Солом'янській адміністрації. Нам сказали, що можна приватизувати, ну я і почав збирати документи. У цій кімнаті я прожив чотири з половиною роки, ну і цього року я отримав ордер. Максим Георгійович особисто мені його вручив. Я взагалі не вірив, в наш час щось отримати від держави - це зі світу фантастики. Звичайно це була щира радість».

Задоволені володарі власного житла висловили вдячність очільнику район Максиму Луцькому за турботу про них, і повагу до їхньої праці на благо району.

Шлаган Оксана Сергіївна, домогосподарка, отримала дві кімнати в комунальній квартирі:

«У мене просто немає слів. Ми шість років боролися за це. Нам і погрожували, що коли ми подамо в суд, то нашу дитину відправлять до інтернату. Потім, 2 грудня був День інвалідів, а Кірюша, наш син, перебуває в реабілітаційному центрі Солом’янки, приїжджав Андріан Рев’юк, я розповіла йому про нашу проблему. І він разом із очільником району Максимом Луцьким нам так ось допомогли, і скоріше не нам, а нашим дітям. Адже в нас троє діток, і один хлопчик-інвалід. Мені аж не віриться цьому щастю. Ми дуже вдячні Максиму Георгійовичу».

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена