Головна  →  Новини  →  6 липня 2016

У Солом’янському районі відкрили оновлений сквер на вул. Антонова, 37-47

У Солом’янському районі відкрили оновлений сквер на вул. Антонова, 37-47

5 липня у Солом’янському районі за участі мешканців відкрили сквер після капітального ремонту на вул. Антонова, 37-47. У сквері облаштували нові доріжки, встановили лави, урни для сміття, облаштували газони.

«У районі понад 70 скверів. Кожного року з’являються нові зелені зони та якісно відновлюються ті сквери й парки, які вже давно створено. Цього року роботи будуть виконані на 10 об’єктах. Уже два сквери відремонтовано − сквер на просп. Лобановського, 27-33 і сквер на вулиці Антонова. Також роботи проводитимуться у парках на вулиці Вінницькій, парку за кінотеатром «Тампере», «Юність», «Орлятко» та інших», − зазначив голова району Максим Шкуро.

На захід зібралися мешканці прилеглих будинків з дітьми. Для малюків та їхніх батьків, які живуть поруч, сквер уже став улюбленим і затишним місцем для проведення часу. Привітала присутніх із відкриттям зеленої зони донька видатного авіаконструктора Олега Антонова, на честь якого названа вулиця, – Ганна Антонова. Відвідали оновлений сквер народний депутат України Дмитро Андрієвський, депутати Київради, представники Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища та КО «Київзеленбуд».

Роботи з влаштування додаткових доріжок у сквері за побажанням мешканців продовжуватимуться.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена