Головна  →  Новини  →  23 серпня 2016

У Солом’янському районі відзначили День Державного Прапора України

У Солом’янському районі відзначили День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, у Солом’янському районі відзначили День Державного Прапора України. На площі перед адміністрацією відбулася урочиста церемонія підняття українського стягу прапороносною групою Національної  гвардії  України.

«Державний Прапор України відображає в собі усі прагнення та надії нашого народу на краще майбутнє. За 25 років держава склала не один іспит. У житті країни відбулося чимало подій, як радісних, так і сумних. Але віра в краще надихає робити все, для того, щоб з кожним днем Україна ставала успішнішою. Нехай ці кольори національного прапору, які випромінюють позитив, подарують більше приводів для гордості за нашу державу та її народ», – зазначив голова Солом’янського району Максим Шкуро.

Також керівник адміністрації вручив паспорти 16-річним мешканцям району.

Учасник антитерористичної операції, капітан Максим Максименко, вітаючи присутніх  з Днем Державного прапора та 25-ю річницею Незалежності України зауважив, коли виникла необхідність боронити рідну землю, український народ об’єднався, проявляє патріотизм і підтримку  українського війська.

Після завершення офіційної частини, мешканців району та гостей свята привітали вихованці зразкового ансамблю естрадно-спортивного танцю «Матриця» школи танців «Київ Арт Тайм». 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена