Головна  →  Новини  →  26 грудня 2013

Солом’янська РДА привітала Червоний Хрест з прийдешніми Новорічними святами

Солом’янська РДА привітала Червоний Хрест з прийдешніми Новорічними святами

Максим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, відвідав Солом’янську районну організацію Товариства Червоного Хреста міста Києва.

Зустріч відбулася 25 грудня, у приміщенні організації. Максим Георгійович привітав усіх присутніх з наступаючими святами та висловив свою подяку і підтримку кожній людині, що долучилася до роботи Солом’янської районної організації Товариства Червоного Хреста.

“Для мене честь бути тут сьогодні з такими сильними та хоробрими людьми, як кожен з вас.  Ви знайшли своє покликання у допомозі людям, завдяки вам люди, що потрапили в біду, не залишаються з нею на самоті, завдяки вам вони мають шанс знову стати на ноги. Зараз, напередодні Новорічних свят, я хочу привітати вас та запевнити – Солом’янська РДА готова підтримувати вас на вашому непростому шляху милосердя та гуманізму. Щастя вам в Новому 2014 році, будьте сильні та здорові, продовжуйте нести світло в цей непростий світ. Дякую вам,” – сказав Максим Луцький.

Товариство Червоного Хреста є найстарішою добровільною гуманітарною громадською організацією. Не лишати людину одну з бідою, будь то хвороба, інвалідність або втрата житла – у цьому і бачить своє покликання ця організація. Основні функції та напрямки роботи Солом’янської районної організації Товариства Червоного Хреста міста Києва: координація роботи патронажної служби, організація медико-соціальної допомоги, постійний контроль за роботою програм, по яким працює  районна організація Товариства Червоного Хреста.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Туристично культурний хаб

Корупція має бути помічена