Головна  →  Новини  →  17 жовтня 2016

Спеціалізована школа «Надія» відсвяткувала 24-річчя створення

Спеціалізована школа «Надія» відсвяткувала 24-річчя створення

На початку жовтня 2016 року спеціалізована загальноосвітня школа «Надія» відсвяткувала 24-річчя створення навчального закладу. Привітати учнів, батьків, педагогічний колектив завітали працівники управління освіти Солом’янської РДА, колишні випускники школи, соціальна спілка студентів НТУУ «КПІ», які взяли участь у заході в ролі волонтерів.

З нагоди свята, вихованці навчального закладу підготували різноманітні вокальні та театральні постановки. До концертної програми долучилися курсанти Національної академії внутрішніх справ, які підготували танцювальні виступи, а також виступила відома українська джазова співачка Назгуль Шукаєва. 

Довідково

Спеціальна загальноосвітня школа «Надія» міста Києва  державний навчальний заклад, заснований 2 жовтня 1992 року для дітей з комбінованими соматичними та психофізичними порушеннями, які за станом здоров’я не мають змоги навчатися в загальноосвітніх та спеціальних закладах міста.

Навчальний заклад налічує 243 учні та 110 педагогів. У рамках реформування інтернатних закладів у місті Києві до початку 2016-2017 навчального року спеціальна загальноосвітня школа «Надія» об’єдналась із спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом № 2 у приміщенні за адресою: вул. Янгеля, 12/2.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена