Головна  →  Новини  →  21 листопада 2016

У Солом’янському районі відбувся ХV фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Барви надій»

У Солом’янському районі відбувся ХV фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Барви надій»

17 листопада відбувся заключний гала-концерт «Мрії збуваються» фестивалю «Барви надій» у рамках Київського міського фестивалю «Повіримо у себе». Фестиваль відкрив двері для 150 обдарованих дітей у двох вікових категоріях (діти, молодь).

Привітала присутніх заступник голови Солом’янської адміністрації Олена Горпинченко.

Учасники продемонстрували свої таланти в 9 номінаціях: вокально-хоровий жанр, хореографічний жанр, інструментальний жанр, авторська поезія та проза, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, виконавче мистецтво, аудіовізуальне мистецтво та нерукотворне мистецтво. 35 дітей стали переможцями фестивалю. З творчими напрацюваннями учасників фестивалю відвідувачі мали змогу ознайомитися на виставці в холі адміністрації.

Перможців конкурсу нагородили відзнаками. Всі без виключення учасники, їх батьки, соціальні працівники та волонтери, які працювали протягом року, отримали найбільший подарунок - свято творчості, свято надії та віри у власний потенціал. Тільки поєднавши зусилля багатьох дорослих людей, талановиті діти та молодь зможуть повірити у себе і знайти у собі сили для нових досягнень.

Організаторами виступили Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району та центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом’янського району.

До участі у фестивалі залучено організації, які опікуються проблемами дітей та молоді з функціональними обмеженнями, а саме: Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва, Територіальний центр соціального обслуговування населення, школи-інтернати № 2 та №17, спеціалізована школа «Надія». 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена