Головна  →  Новини  →  18 квітня 2017

У Солом’янському районі відбувся легкоатлетичний пробіг

12 квітня 2017 року на стадіоні Національного авіаційного університету відбулися щорічні  традиційні змагання з бігу під гаслом «Солом’янська миля».

У змаганнях взяли участь 66 учасників з НТТУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», НАУ, ДСШ «Старт», Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та юні спортсмени районних спортивних підліткових клубів за місцем проживання, а також спортсмени-ветерани з легкої атлетики.

У командному заліку переможцем забігу стали спортсмени підліткового клубу «Здоров’я»,  друге місце посіла команда - «Молодість», а третє – «Горизонт».

В абсолютній першості перемогу здобув вихованець підліткового клубу «Здоров’я» Ілля Олейник, а серед ветеранів - Володимир Мельник.

Переможців змагань було відзначено дипломами, медалями та кубками.