Головна  →  Новини  →  21 квітня 2017

В приміщенні Солом’янської РДА відбулась науково-практична конференція на тему «Акушерська кардіологія – виклик XXI сторіччя»

В приміщенні Солом’янської РДА відбулась науково-практична конференція на тему «Акушерська кардіологія – виклик XXI сторіччя»

21 квітня в приміщенні Солом’янської РДА відбулась науково-практична конференція на тему «Акушерська кардіологія – виклик XXI сторіччя» за участю заступника голови Солом’янської райдержадміністрації Олени Горпинченко, головного позаштатного спеціаліста МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» Костянтинина Руденко, акушерів-гінекологів, кардіологів, педіатрів, неонатологів, сімейних лікарів, лікарів-інтернів та студентів медичних ВУЗів.

Серед основних питаннь, які розглядалися на конференції: ризики вагітності у жінок з кардіальною патологією; впровадження оптимальної тактики ведення та родорозрішення вагітних з кардіальною патологією; першочергові питання  взаємодії кардіологів і акушерів при розробці спільної тактики лікування серцево-судинних захворювань під час вагітності; проблема медикаментозної раціональної терапії у вагітних після протезування клапанів та вродженими вадами серця. 

Довідково.

ДУ «Національний інститут серцево-судинної  хірургії  ім. М.М. Амосова НАМН України» є першоджерелом серцево-судинної хірургії в Україні. Значний багаторічний досвід хірургічного лікування серцево-судинних захворювань в Україні дозволив виокремити групу патологій, що потребують невідкладної або екстреної кардіохірургічної допомоги.

Окремою групою пацієнтів є вагітні жінки з кардіальною патологією. Кожного року приблизно 10% від всіх випадків материнської смертності в усьому світі пов’язані з ускладненнями кардіальної патології і їх кількість постійно збільшується. Протягом кількох років відбувається співпраця НІССХ ім. М.М.Амосова та ІПАГ НАМН України. Родорозрішення вагітних з ВВС та НВС відбувається на базі НІССХ ім. М.М.Амосова, при необхідності з підтримкою кардіохірургічної бригади та проведенні екстреного кардіохірургічного втручання.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена