Головна  →  Новини  →  31 січня 2014

Наталія Королевська: В Україні вдалося зберегти соціальну стабільність не дивлячись на політичну ситуацію

Наталія Королевська: В Україні вдалося зберегти соціальну стабільність не дивлячись на політичну ситуацію

Незважаючи на те, що в окремих регіонах блокується робота обласних адміністрацій, роботу соціальної сфери вдається тримати під контролем. У січні вдалося вчасно виплатити всі допомоги та пенсії. Зараз робиться все можливе, щоб і в лютому соціальна система працювала стабільно. Про це сказала в.о. Міністра соціальної політики Наталія Королевська під час інспекційного візиту в територіальний центр соціального обслуговування населення Солом'янського району м. Києва.

«Незважаючи на те, що в окремих регіонах блокується робота обласних адміністрацій, ми і там тримаємо ситуацію під контролем. Для допомоги цим регіонам Мінсоцполітики направило туди моніторингові групи», - сказала вона.

В.о. Міністра зазначила, що незалежно від політичної температури в суспільстві, основне завдання - зберегти соціальний мир і виконати соціальні зобов'язання держави. «Щоб і на Сході, і на Заході всі люди, які потребують допомоги та підтримки держави, отримали їх. Незважаючи на те, що всі міністри сьогодні працюють з приставкою «в.о.», я можу з упевненістю сказати - в соціальній сфері ніхто не опустив руки. Навпаки - всі, хто взяв на себе зобов'язання допомагати людям, працюють сьогодні з подвоєною енергією» , - підкреслила вона.

Наталія Королевська зазначила, що в окремих ситуаціях буває дуже складно, але всі працівники соціальної сфери розуміють, що в питанні допомоги найбільш знедоленим співгромадянам компромісів бути не може. Вона підкреслила, що січень місяць вже закритий по всіх виплатах. Всі 13,7 млн. пенсіонерів отримали кошти за графіком і в повному обсязі, всього в січні виплачено 21,2 млрд. грн. пенсій. Майже 4 млн. сімей отримали 3,4 млрд. грн. державної соціальної допомоги. Також перераховано понад 1,4 млрд. грн. коштів з фондів соціального страхування. Зараз робота Міністерства і органів соціального захисту на місцях сконцентрована на тому, щоб і в лютому система працювала стабільно.

Разом з тим вона виділила кілька пріоритетних тем для соціальної сфери на найближчий час. Зокрема, йдеться про своєчасність подачі заявок на фінансування допомог, а також надання в органи казначейства відповідних платіжних доручень. «Також вчасно повинні призначатися субсидії на послуги ЖКГ і фінансуватися пенсії. Зі свого боку, Міністерство щодня контролює цей процес» , - сказала вона.

Крім того, в контексті зимових холодів, за словами Наталії Королевської, робота більшості установ соціальної сфери повинна і далі вестися в посиленому, а іноді й цілодобовому режимі. «Ми не маємо права допустити, щоб хтось замерз, залишився без ліків або хліба тільки тому, що за вікном погана погода», - підкреслила вона.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена