Головна  →  Новини  →  5 липня 2017

Завершується будівництво нової школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської

Завершується будівництво нової школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської

З 1 вересня цього року 720 учнів буде навчатися в сучасній школі на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської. Стан будівництва нової школи обговорили під час виїзної наради за участю голови Солом’янського району Максима Шкуро, народного депутата України Дмитра Андрієвського, директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслава Непопа.

«Це перша школа, що збудована в Солом’янському районі за багато років фактично з нуля. Будівництво уже вийшло на фінішну пряму. З 1 вересня 720 дітей району будуть навчатися в закладі, що збудований за сучасними європейськими стандартами», − зазначив керівник району Максим Шкуро. 

У чотириповерховій будівлі є велика спортивна зала, баскетбольний майданчик, зроблено два окремі входи для молодших класів і для старших. Крім того, враховано вимоги щодо створення безбар’єрного середовища: встановлено ліфти, пандуси, облаштовано спеціальні  санвузли.

Школа буде безкоштовним комунальним навчальним закладом для дітей мікрорайону. Після введення в експлуатацію приміщення школи до нього буде переведено гімназію «Ерудит», яка сьогодні розміщена у будівлі дитячого садочка на вул. Тупикова, 27. Тож буде відкрито не лише нову школу, але й  звільнено приміщення для нового дитсадочка, в якому також буде проведено реконструкцію. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена