Головна  →  Новини  →  5 лютого 2014

Дошкільні навчальні заклади під контролем голови району

Дошкільні навчальні заклади під контролем голови району

Під час підготовки закладів до нового 2013-2014 навчального року дошкільний навчальний заклад  № 255 Солом’янського району було включено в міську програму по заміні вікон на металопластикові. В закладі було замінено вікон на суму 482 тис. грн. Роботу розпочато своєчасно та завершено в червні.

4 лютого голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації  Максим Луцький  з метою перевірки матеріально-технічної бази та ознайомлення з організацією навчально-виховного процесу, відвідав дошкільний навчальний заклад №255.  

Керівник району пересвідчився у належному стані нових вікон дитячого садка, вивчив нагальні питання функціонування закладу, перевірив роботу опалювальної системи та поспілкувався з батьками вихованців садочка.  

У дошкільному навчальному закладі №255 санаторного типу для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання створені усі необхідні умови не лише для навчання, але й оздоровлення дітей, зокрема функціонує фізіотерапевтичний блок.

Максим Луцький разом із батьками обговорив шляхи розвитку навчального закладу, зміцнення його матеріально-технічної бази та відповів на питання усіх присутніх.

Нагадаємо, під час формування міських програм із підготовки навчальних закладів до нового 2014-2015 навчальних років  у дошкільному навчальному закладі  №255 заплановано відновлення 2-х групових приміщень на суму 2520 тис. грн. та придбання  обладнання на суму 310 тис. грн.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена