Головна  →  Новини  →  21 вересня 2017

Максим Шкуро ознайомився з розробками Національного авіаційного університету в сфері енергозбереження

Максим Шкуро ознайомився з розробками Національного авіаційного університету в сфері енергозбереження

Голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро ознайомився з розробками Національного авіаційного університету в сфері енергозбереження. Науковці показали експериментальні моделі поворотної мережевої сонячної станції, вітроенергетичної установки з вертикальною віссю обертання, вікна з елементами сонячних панелей, які дозволяють накопичувати енергію, а також аеродинамічну трубу.

«Солом’янський район є передовим у сфері енергозбереження. Тривають масштабні ремонти в житловому фонді: це заміна вікон, утеплення дахів, фасадів. Тобто робимо все, щоб мінімізувати споживання енергії в житлових будинках, закладах освіти і соціальної сфери. Сонячні панелі поставили на даху управління праці і соціального захисту адміністрації. Плануємо ставити їх на інші бюджетні заклади, особливо під час проектування  нових об’єктів у районі, які мають будуватися з використанням найсучасніших технологій енергозбереження. Розробки НАУ є цікавими для використання на практиці», − зазначив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

Також під час зустрічі Максим Шкуро обговорив перспективи співпраці адміністрації та університету з виконувачем обов’язків ректора Володимиром Ісаєнком. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена