Головна  →  Новини  →  3 жовтня 2017

Максим Шкуро привітав освітян району з професійним святом

Максим Шкуро привітав освітян району з професійним святом

До дня працівників освіти в Центрі дитячої та юнацької творчості працівників навчальних закладів району привітали з професійним святом.

«Майже 7 тисяч людей працює в системі освіти району. Найбільша  увага приділяється саме питанням цієї сфери. Розпочинається капітальна реконструкція з добудовою школи № 22 на просп. Відрадному, 36В. Зараз затверджується експертиза проекту та приступаємо до робіт. Завершуємо розробку проектної документації реконструкції ще двох дитсадків: на вул. Генерала Тупикова, 27 та на просп. Повітрофлотському, 40А. Також завершується розробка проекту та розпочинаємо роботи з будівництва довгоочікуваного дитсадка на бульв. Гавела, 81А», − повідомив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро, вітаючи освітян.

За його словами, крім великих об’єктів, які будуються в районі, за декілька років повернулися до нормального обслуговування навчальних закладів. У 66 закладах проведено ремонтні роботи: це заміна вікон, капітальний ремонт фасадів, капітальний ремонт харчоблоків, електромереж та інженерних мереж, пралень, покрівель, вхідних груп, огорож, встановлення стадіонів та спортивних майданчиків. Додатково ще в 13 дитсадках утеплюють фасади, замінюють вікна, дахи, укріплюють фундамент.  

Керівник району подякував освітянам за роботу та побажав натхнення, успіхів і високих результатів учнів.

Педагогам вручили подяки та грамоти, а також традиційно відзначили кращих працівників галузі освітянською нагородою «Педагогічне сяйво» у 8 номінаціях. Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості підготували для своїх наставників креативні творчі дарунки.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена