Головна  →  Новини  →  8 грудня 2017

Максим Шкуро взяв участь у відкритті Відкритої політехнічної лабораторії «Lampa»

Максим Шкуро взяв участь у відкритті Відкритої політехнічної лабораторії «Lampa»

Як працює високотехнологічне вимірювальне обладнання, автоматичний фрезерний верстат, точні 3D-принтери відтепер можна побачити та попрацювати з технікою у «Відкритій політехнічній лабораторії «Lampa». Цей проект став переможцем  конкурсу Громадського бюджету міста Києва, набравши найбільшу кількість голосів киян і посів перше місце у рейтингу ГБ-2017. За проект проголосувала майже дві тисячі людей.  Сьогодні, 8 грудня, робота Лабораторії офіційно стартувала.

«Наш район має характеристики, що відрізняють його від інших районів: це найбільш студентський, найбільш науковий, найбільш військовий, найбільш медичний район. Сьогодні можемо додати, що він найбільш технологічний.  І не лише через інноваційність поданих проектів, але в першу чергу, свідченням цього є те, що мешканці району активно користуються сучасними технологіями та голосують за допомогою банківських карток чи електронного цифрового підпису. В результаті Солом’янський район другий рік лідирує за кількістю проектів-переможців Громадського бюджету», − зазначив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро. За словами керівника району, саме з КПІ подали найбільше  проектів, але разом з вищими навчальними закладами активними учасниками ГБ  стали й школи району.

Для створення Лабораторії закупили машини і апарати спеціального призначення (3Д-принтер типу DLP); лазерні верстати та оборотні центри; приладдя для вимірювання величин (осцилограф змішаних сигналів); регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (цифровий генератор з вбудованим осцилографом).

Автор проекту –  Євген Короткий, доцент кафедри конструювання електро-обчислювальної апаратури НТУУ «КПІ  ім. І. Сікорського». За його словами, робота лабораторії дасть змогу значно збільшити кількість  інноваційних проектів і наукових  розробок. Також попрацювати в ній зможуть усі охочі в приміщенні Науково-технічної  бібліотеки НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» на просп. Перемоги, 37.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена