Головна  →  Новини  →  19 грудня 2017

Максим Шкуро: «У Солом’янському районі розпочали будівництво школи на просп. Відрадному та дитячого садка на бульв. Гавела»

Максим Шкуро: «У Солом’янському районі розпочали будівництво школи на просп. Відрадному та дитячого садка на бульв. Гавела»

У Солом’янському районі розпочали будівництво школи на просп. Відрадному, 36В та дитячого садка на бульв. Вацлава Гавела, 81А.

«Понад двадцять років діти школи № 22 навчалися в приміщенні дитячого садочка на просп. Відрадному, 36В. Ще в 1998 році я організовував мітинг вчителів перед мерією з вимогою побудувати школу. Жодна влада не зробила нічого для цих школярів. І от нарешті я маю можливість побудувати для дітей свого рідного Відрадного нову школу, за яку ми боролися 20 років. Уже ідуть масштабні роботи − знесли стару будівлю, викопали котлован і заливаємо фундамент.  Школа буде збудована із застосуванням найсучасніших технологій і розрахована на 640 дітей. Ця школа на Відрадному стане найкращою в Україні», − зазначив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

У проекті заплановано два основні входи до будівлі, обладнані пандусами, навчальні кабінети, гардеробні, медичні та технічні приміщення, санвузли, спортивну залу з роздягальнями, залу хореографії, кабінети образотворчого мистецтва та праці з підсобними приміщеннями, читальну залу з абонементом і книгосховищем, актову залу з фойє. Будівля буде обладнана двома ліфтами. Для школи запроектовано індивідуальний теплопункт.

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» розпочало підготовчі роботи для будівництва дитячого навчального закладу на бульв. Гавела, 81А. Ділянку під будівництво садка виділено ще в 1982 році. Було зведено частину будівлі, але через відсутність фінансування роботи припинили. Проектом передбачено будівництво 3-поверхової будівлі дитячого закладу. Потужність садка – 260 місць. У будівлі буде облаштовано зали для музичних і фізкультурних занять, басейн, харчоблок, пральня, медичний блок.

«Крім того, вже отримали експертний висновок проекту реконструкції дитячого садка на вул. Генерала Тупікова, 27, де раніше розташовувалася гімназія «Ерудит», і вже в 2018 році розпочнуться роботи. Після отримання висновку державної експертизи проекту на просп. Повітрофлотському, 40А розпочнеться будівництво ще одного дитсадка. Тобто у 2018 році в районі будуватимемо три дитсадки і школу», − підсумував голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена