Головна  →  Новини  →  28 березня 2018

У Солом’янському районі капітально відремонтують парк «Відрадний»

У Солом’янському районі капітально відремонтують парк «Відрадний»

Парк «Відрадний» увійшов у ТОП-10 парків Києва і стане зразковим. Цього року в парку відбудеться масштабний капітальний ремонт, адже останній проводився ще 10 років тому. Серед першочергових робіт − очищення озера, ремонт освітлення у всьому парку, облаштування нових доріжок. Про це повідомив керівник Солом’янського району Максим Шкуро.

Сьогодні, 28 березня відбулася нарада щодо проекту капітального ремонту та благоустрою парку. Участь у обговоренні  взяли представники Солом’янської адміністрації, КО «Київзелендбуд», КП УЗН Солом’янського району, розробники проекту.

Також визначено першочергові  роботи для забезпечення комфортного і безпечного відпочинку мешканців:  заміна лав і  урн; встановлення додаткових у місцях, де потрібні; планується ще один дитячий майданчик; встановлення паркану між парком та стадіоном НАУ; ремонт громадської вбиральні.

Капітальний ремонт передбачає відновлення вхідної групи, влаштування бігових доріжок, поля для міні футболу, спортивного майданчика, капремонту мосту, влаштування майданчика для вигулу собак. У повному обсязі будуть проведені озеленювальні роботи.

Для модернізації парку планується влаштування мережі Wi-Fi та системи відеоспостереження.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена