Головна  →  Новини  →  21 травня 2018

У Солом’янській РДА презентували результати енергетичного аудиту будівель району

У Солом’янській РДА презентували результати енергетичного аудиту будівель району

У Солом’янській адміністрації презентували результати енергетичного аудиту будівель району. Дослідження провели студенти Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського.

За два роки в 27-ми приміщеннях студенти зробили зйомку тепловізором, відповідні розрахунки та підготували пропозиції як підвищити енергоефективність. Виконані проекти уже втілені при проведенні робіт з капітального ремонту дитсадків № 225, № 334 та № 464. Також за рекомендацією і розрахунками студентів встановлено світлодіодні світильники у 4 дитячих садочках, проведено очищення системи опалення в 5 закладах освіти.

«Якщо минулого року досліджували лише школи і садочки, то вперше приступили до енергоаудиту і житлового фонду, і адміністративних будівель. Зокрема, крім школи № 43 «Грааль» на вул. Преображенській, школи № 159 на вул. Тупикова, дитсадочка № 712 на Стадіонній, де уже впроваджено ЕСКО-механізм, провели дослідження житлового будинку та енергоаудит цеху заводу «Меридіан»», − зазначив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

За словами Людмили Сізикової, мешканки житлового будинку на вул. Патріарха Скрипника, 40А, завдяки роботі студентів жителі тепер знають, які енергоефективні заходи потрібні в першу чергу, їхню орієнтовну вартість і розміри економії й терміни окупності. Мешканці уже планують самостійно встановити датчики руху. За бюджетні кошти зараз у будинку замінюють ліфт.

Керівник району Максим Шкуро подякував студентам і викладачам, які долучилися до цієї роботи та обговорили плани подальшої співпраці.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена