Головна  →  Новини  →  28 серпня 2018

Стартувало голосування за проекти Громадського бюджету-2019

Стартувало голосування за проекти Громадського бюджету-2019

24 серпня стартувало електронне голосування за проекти третього Громадського бюджету у Києві. Підтримати ініціативи можна до 15 вересня включно. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Цього року кошторис Громадського бюджету складає 150 млн грн. Ці кошти міська влада інвестує у розвиток демократичних процесів прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії, використовуючи ГБ як інструмент співпраці з киянами», – зазначив Микола Поворозник.

Він нагадав, що цього року кияни встановили новий рекорд і подали для голосування понад 1100 проектів у різних сферах розвитку міста. Одна людина може проголосувати максимум за  5 проектів. Для цього потрібно зайти на сайт https://gb.kyivcity.gov.ua/, натиснути «Переглянути проекти» та обрати за допомогою фільтрів «Категорія» і «Район» або за номером чи назвою в полі пошуку 5 проектів, за які ви вболіваєте. 

Голосування електронне, тож авторизуватися потрібно через BankID «ПриватБанку», Національного банку України (НБУ), або за допомогою Електронного цифрового підпису (ЕЦП) у вікні сервісу КИЇВ ІD. Після підтвердження особи банком, система поверне на сторінку проекту, і кнопка «Проголосувати» стане активною. Власники картки киянина авторизуються через «Ощадбанк».

ГБ-2019 проходитиме за новими правилами. Cеред новацій – можливість команд долучати спонсорів. Вони матимуть рівні права з авторами щодо контролю за реалізацією проектів (якщо внесок +10%). «Громадський бюджет набуває дедалі більшої підтримки серед киян. І більшість нововведень, за якими проходитиме ГБ у цьому році, якраз запропоновані активістами. Це є свідченням популярності проекту і вдалої командної роботи міста та громади», – наголосив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Детальніше про ці та інші зміни у Положенні Громадського бюджету-2019 можна дізнатись за посиланням.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена