Головна  →  Новини  →  10 грудня 2018

Відбувся перший Всеукраїнський форум громадських рад

Відбувся перший Всеукраїнський форум громадських рад

Нещодавно у Дніпрі відбувся перший Всеукраїнський форум громадських рад «Дієві громади – якісні рішення влади – спроможні громади».

Захід об’єднав понад сто делегатів з майже двох десятків українських міст. Учасником заходу стала і заступник голови комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики Громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації Світлана Савчук.

Загалом під час панельних дискусій Всеукраїнського форуму громадських рад у Дніпрі ідеї та найкращі практики розвитку презентуватли лідери об’єднань і фондів, а також експерти з децентралізації й представники органів місцевого самоврядування з різних областей країни.

«Ідея, яку запропонував очільник Дніпра Борис Філатов, полягає у децентралізації влади на рівні міста та наданні більших повноважень його мешканцям. Відтак до роботи вдасться залучити якомога більше активних громадян. Таку концепцію підтримали у міжнародному Фонді Конрада Аденауера, що має 106 представництв у різних країнах світу та сприяє підтримці демократії, захисту прав людини й зміцненню соціального розвитку», – зазначили у прес-службі міськради Дніпра.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена