Головна  →  Новини  →  12 грудня 2018

Голова Солом’янського району Ігор Довбань провів робочу зустріч з керівництвом ТОВ «Харківський електромеханічний завод «Єнергоміра»

Голова Солом’янського району Ігор Довбань провів робочу зустріч з керівництвом ТОВ «Харківський електромеханічний завод «Єнергоміра»

12 грудня голова Солом’янського району Ігор Довбань провів робочу зустріч з керівництвом ТОВ «Харківський електромеханічний завод «Єнергоміра» з метою налагодження партнерських зв’язків для ефективного та раціонального використання водо- та теплоносіїв у Солом’янському районі міста Києва.

Довідково: Завод «Енергоміра» створений у 2007 році Концерном Енергоміра на базі виробничих площ відомого в минулому Харківського заводу електроапаратури. Одним з основних напрямків діяльності заводу є виробництво електронних лічильників електроенергії і комплексів технічних засобів «Енергоміра».

Основними напрямками діяльності заводу є:

виробництво електронних лічильників електроенергії і комплексів технічних засобів «Енергоміра» для побудови автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ);

побудова АСКОЕ (проектування, монтаж, метрологічна атестація, здача в експлуатацію).

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена