Головна  →  Новини  →  14 грудня 2018

Голова Солом’янського району Ігор Довбань взяв участь у засіданні Громадської ради

Голова Солом’янського району Ігор Довбань взяв участь у засіданні Громадської ради

14 грудня голова Солом’янського району Ігор Довбань взяв участь у засіданні Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

Засідання пройшло за участі голови Громадської ради Дмитра Оніщенка, заступника голови Солом’янської райдержадміністрації Олени Горпинченко, начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Андрія Сидорчука, виконувача обов’язків голови Солом’янської районної організації Товариства Червоного Хреста Інни Короленко, членів Громадської ради, працівників відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації та громадськості району.

Під час засідання голова району наголосив, що Громадська рада є ефективним органом комунікації громадськості і влади та закцентував увагу на важливості злагодженої та продуктивної співпраці між представниками інститутів громадського суспільства та державним органом влади у вирішенні актуальних питань життєдіяльності району.

Ігор Довбань зазначив, що у державному органі не може бути ніякої мети, ніякого завдання без громадськості, і що мета, задля якої працює орган державної влади – це надання якісних послуг у всіх сферах життя своїм громадянам. «Участь представників громадськості в управлінні державними справами є яскравим прикладом розвиненої демократії та демократичних ініціатив».

За активну сумлінну та наполегливу працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, голова Солом’янської райдержадміністрації Ігор Довбань, за дорученням мера Києва Віталія Кличка, вручив Подяки Київського міського голови та Грамоти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації представникам інститутів громадянського суспільства Солом’янського району міста Києва.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена