Головна  →  Новини  →  15 січня 2019

У Солом’янському районі тривають роботи з будівництва каналізаційного колектора в мікрорайоні Олександрівської Слобідки

У Солом’янському районі тривають роботи з будівництва каналізаційного колектора в мікрорайоні Олександрівської Слобідки

У Солом’янській адміністрації обговорили стан проведення робіт із каналізування приватних секторів. Керівник Солом’янського району Ігор Довбань провів зустріч з цього питання із директором КП «Солом’янка-Сервіс» Миколою Березівським.

Пріоритетним об’єктом залишається будівництво каналізаційного колектора довжиною 1 050 м по вул. Володимира Брожка в мікрорайоні Олександрівської Слобідки. Роботи з його будівництва розпочали ще в 2007 році, але через брак фінансування призупинили. Відновили лише в 2016 році. Зараз тривають роботи з виконання щитової проходки під землею та монтаж труб.

«Цей об’єкт один із найбільш складних у технічному плані та найбільш дороговартісний. Але один з найважливіших, адже завершення будівництва дасть можливість підключити каналізаційні мережі приватних будинків не лише Олександрівської Слобідки, але й Голосіївського району, де він проходить. Також дозволить вирішити екологічні проблеми Совських ставків. Тому наше завдання − ввести колектор в експлуатацію», − зауважив голова Солом’янської РДА Ігор Довбань.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена