Головна  →  Новини  →  18 січня 2019

Голова району Ігор Довбань з мером міста Києва Віталієм Кличком відвідали Дитячу клінічну лікарню №4, де було проведено термосанацію корпусу стаціонару та ремонт приміщень поліклініки

Голова району Ігор Довбань з мером міста Києва Віталієм Кличком  відвідали Дитячу клінічну лікарню №4, де було проведено термосанацію корпусу стаціонару та ремонт приміщень поліклініки

16 січня 2019 року мер Києва Віталій Кличко разом з головою Солом’янської РДА Ігорем Довбанем відвідали Дитячу клінічну лікарню № 4, що за адресою: просп. Комарова, 3, де було проведено термосанацію корпусу стаціонару та ремонт приміщень поліклініки.

Одне з головних завдань столичної влади зробити все, аби кияни отримували ефективне лікування в комфортних умовах. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції лікарні, де відбулася повна термосанація корпусу стаціонару та капітальний ремонт приміщень в поліклініці. У поліклініці відремонтували також два басейни, які не працювали 15 років і більше 100 дітей на добу зможуть проходити курс лікувального плавання у цих басейнах.

Дитяча клінічна лікарня № 4 обслуговує Солом`янський, Святошинський, Голосіївський, Шевченківський райони. Минулого року 210 тисяч дітей отримали в ньому необхідну медичну допомогу.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена