Головна  →  Новини  →  22 січня 2019

У Солом’янському районі відзначили День Соборності України

У Солом’янському районі відзначили День Соборності України

Сьогодні у Солом’янському  районі відзначили День Соборності України. 
Для підняття патріотичного духу відвідувачів Центру надання адміністративних послуг до Солом’янської адміністрації завітали з флеш-мобом «Україна єдина» учні Технічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва.
Учасники культурно-мистецького дійства у вишиванках створили фігуру у вигляді серця, тримаючи в руках аркуші з назвами міст України, як символ єдності та неподільності українського народу та земель; спільно із присутніми виконали Гімн України. 
Також до Дня Соборності України вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Солом'янського району, Палацу дитячої та юнацької творчості Солом`янського району, Київської дитячої школи мистецтв № 1 та  Київської дитячої художньої школи № 1 у холлі адміністрації презентували виставку своїх художніх робіт.

22 січня щорічно український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, об'єднання в єдину державу. З того дня незалежність України означає її самостійність і соборність.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена