Головна  →  Новини  →  1 лютого 2019

У Солом’янській РДА проведено нараду з питань Громадського бюджету - 3

У Солом’янській РДА проведено нараду з питань Громадського бюджету - 3

31 січня 2019 року у Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації проведено нараду з питань Громадського бюджету з метою налагодження співпраці з авторами проектів-переможців Громадського бюджету-3.

Нарада відбулась за участі першого заступника голови адміністрації Володимира Бялковского, заступника голови адміністрації Олени Горпинченко, начальника фінансового управління Олени Аністратенко, керівників структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію проектів-переможців Громадського бюджету та членів районної робочої групи з питань організації та супроводження Громадського бюджету у Солом’янському районі.

Для налагодження співпраці відповідальних виконавців з авторами проектів та обговорення складання детальних планів з реалізації громадських проектів, на робочу зустріч були запрошені лідери та представники команд проектів-переможців, які будуть реалізовані у Солом’янському районі у 2019 році.

«Громадський бюджет - демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету шляхом створення проектів задля покращення району та міста в цілому,- зазначив Володимир Бялковський та подякував всім активним та небайдужим до життя рідного району та міста киянам, які мають креативні та інноваційні проекти.

У рамках Громадського бюджету-2019 у місті Києві визначено рекордну кількість проектів-переможців – 341.У розрізі районів Солом’янський район на 2-ому місці по кількості проектів – переможців Громадського бюджету – 3: 45 проектів на суму 18 276, 4 тис. грн будуть реалізовані відповідними структурними підрозділами Солом’янської адміністрації у 2019 році.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена