Головна  →  Новини  →  8 лютого 2019

В Солом’янському районі на двох вулицях підприємці влаштували несанкціоновані ярмарки

В Солом’янському районі на двох вулицях підприємці влаштували несанкціоновані ярмарки

В п'ятницю, 8 лютого, на двох вулицях Солом’янського району підприємці, які не були проінформовані про відсутність затвердженого адресного переліку ярмарків, влаштували торгівлю продуктовими товарами.

Зважаючи, що ярмарки на вулиці Освіти (в межах вулиць Вузівської і Кривоноса) і на провулку Ковальського (в межах вулиць Виборзької та Смоленської) були несанкціоновані, на місце прибули представники правоохоронних органів і Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Більшість суб’єктів господарювання зауважили, що комунальне підприємство «Київська спадщина», яке є організатором ярмарків, не повідомило їх про відсутність затвердженого графіку. Через це підприємці з різних областей (Київська, Чернігівська, Житомирська, Черкаська, Вінницька, Хмельницька та інші регіони) приїхали на локацію вже з готовою продукцією, серед яких і швидкопсувні товари.

Насамперед голова району Ігор Довбань вибачився перед учасниками за те, що організатор не повідомив їх щодо незаконного облаштування ярмарків. Зокрема він з’ясував, що з суб’єктів господарювання регулярно збирали плату, а потім через ФОП «Василенко» кошти перераховували невідомим особам.

У зв’язку з цим очільник Солом’янської РДА звернувся до правоохоронних органів щодо відкриття кримінального провадження. Водночас Департаменту промисловості та розвитку підприємництва направлена пропозиція про прискорення погодження адресного переліку ярмаркових заходів в Солом’янському районі.

Щоб злагодити ситуацію, Ігор Довбань все ж дозволив учасникам провести ярмарки на цих вулицях, зазначивши, що платити за місце вони нікому не повинні. А та компанія, яка організувала ярмарки без їх попереднього затвердження, а також вимагала кошти собі в кишеню, має понести відповідальність.

Однак керівник району застережив, що надалі суб’єктам господарювання буде заборонено торгувати, якщо відповідним департаментом не буде затверджений перелік ярмарків. Відповідно будь-який продаж продуктових товарів на вулицях вважатиметься стихійною торгівлею, проти якої будуть вжиті відповідні заходи реагування.

Додатково: Після затвердження графіку Департаментом промисловості та розвитку підприємництва, інформація про адресний перелік ярмарків в Солом’янському районі буде висвітлена на сайті РДА.  

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена