Головна  →  Новини  →  14 лютого 2019

Бібліотеки району знайомлять читачів з новинками книжкової індустрії

Бібліотеки району знайомлять читачів з новинками книжкової індустрії

На церемонії нагородження «Книжка року-2018» в Українському домі, Президент України Петро Порошенко, серед іншого, сказав: «Нам треба читати і поширювати любов до читання, треба поширювати коло книголюбів серед нових поколінь українців… Мій заклик до успішних людей: розповідайте про прочитані книжки, про відвідання книжкових магазинів і бібліотек. Покладіть поруч цікаву книжку, коли даєте інтерв’ю. Сам я підтримую традицію щороку, може це нескромно, але називати десять найкращих новинок… Нація сильна не тільки тоді, коли в неї є достатньо зброї, танків та літаків. Нація сильна також своїми поетами й письменниками!».

Бібліотеки району підтримують традицію ознайомлення читачів з цікавими авторами та кращими новинками сучасної книжкової індустрії.

З цього приводу в районі відбулись три літературні зустрічі-презентації.

Бібліотека №13 спільно з видавництвом «Фабула» організували першу в Києві презентацію книги Василя Тибеля «Бурштин» та зустріч з автором.  Твір у 2018 році був відзначений премією Міжнародного конкурсу «Коронація слова» в номінації «Романи».

З нагоди виходу своєї нової книжки «Ізраїль: шлях до себе» поетеса і прозаїк Надія Василенко-Коров’янська зустрілася з читачами у Центральній районній бібліотеці імені Ф. Достоєвського.

Також в цю ж бібліотеку завітали аж чотири авторки мегапопулярної книжкової серії «Теплі історії» видавництва «Брайт букс» - письменниці Ірина Мацко, Слава Світова, Любов Базь і Наталія Степанчук

Всі зустрічі проходили в теплій, дружній атмосфері, серед людей, які люблять книжку і різними способами її популяризують.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена