Головна  →  Новини  →  27 лютого 2019

В Солом’янській РДА відбулась нарада щодо анонімних повідомлень про загрози теракту в школі району

В Солом’янській РДА відбулась нарада щодо анонімних повідомлень про загрози теракту в школі району

У зв’язку з атаками «віртуальних терористів» на школи Солом’янки, голова райдержадміністрації Ігор Довбань провів екстрену нараду з керівниками усіх закладів освіти району. Зокрема на зустріч були запрошені представники правоохоронних органів, а саме начальник районної поліції Павло Василенко та начальник Солом’янського управління ДСНС Руслан Дядюша.

За словами Ігоря Довбаня, з початку 2019 року зафіксовано вже два випадки погроз від анонімів щодо запланованих терактів в солом’янських навчальних закладах. Так, останній випадок трапився напередодні, коли дітям гімназії «Міленіум» через соціальну мережу невідомий розсилав повідомлення про терористичний акт.

«Сьогодні ми знаходимось у періоді, коли потрібно постійно тримати руку на пульсі, що відбувається не тільки в державі, але й в конкретному місті, районі, школі та садочку. І, на жаль, сьогодні почастішали випадки інформаційної атаки. Наприклад, анонімні повідомлення про мінування. Дякую нашим фахівцям, які оперативно обстежили заклад «Міленіум» до 2-ї ночі. На щастя, жодних небезпечних пристроїв не виявлено», - заявив очільник району.

Щоб уберегти дітей від загрози та протидіяти «віртуальним терористам», під час наради начальники правоохоронних структур звернули увагу директорів освітніх установ на питанні посилення контролю безпеки в цих закладах. Зокрема нагадали алгоритм дій, якими має керуватись освітянин у разі отримання погрозливих повідомлень, важливість постійних тренувань і роз'яснювальних бесід з учнями.

Крім того, у ході зустрічі Ігор Довбань акцентував на взаємодії між вчителями закладів освіти та батьками з дітьми. За цим очільник РДА надав доручення відповідним управлінням з’ясувати, скільки сьогодні школярів відвідують різні секції та гуртки за місцем проживання: «Учні повинні бути зігріті увагою. Я хотів би, щоб школа і садочок були тим ореолом спокою, де молоде покоління відчуватиме себе комфортно. Щоб батьки віддавали своїх дітей з легким серцем, знаючи, що тут все спокійно і ситуація постійно під контролем», - підсумував голова Солом’янського району.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена