Головна  →  Новини  →  28 лютого 2019

Солом’янський район готується до весняного призову на військову строкову службу

Солом’янський район готується до весняного призову на військову строкову службу

В Солом’янській райдержадміністрації під головування очільника Ігоря Довбаня відбулась нарада щодо проведення в 2019 році весняного призову на військову строкову службу.

На зустріч були запрошені військовий комісар Солом’янського району Станіслав Макаренко, начальник районного управління поліції Павло Василенко, керівник місцевої прокуратури №9 Ірина Чечотка, представники столичних університетів та начальники ЖЕД району. Крім того, у нараді взяло участь керівництво Солом’янської адміністрації.

Насамперед голова РДА зазначив, що дане питання буде контролювати особисто, зважаючи на те, що Україна вже більше п’яти років живе в стані війни. Відтак Ігор Довбань звернув увагу учасників зустрічі на посиленні співпраці Військового комісаріату з громадськими організаціями та університетами, які знаходяться на території району. Йдеться про Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний авіаційний університет, НТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та Державний університет телекомунікацій.

«Сьогодні у нас навчається достатньо велика кількість студентів. Та, на жаль, не всі з них доходять до завершального етапу навчання в закладі. І якщо так склалось, що ваш студент виявив бажання не продовжувати співпрацю з альма-матер, і був відрахований, то наш рідний військком запропонує йому гідну і соціально-відповідальну позицію захисника Батьківщини. В країні війна, а тому до цього питання треба ставитись не формально, з усією відповідальністю», — заявив Ігор Довбань.

У ході обговорень військовий комісар Станіслав Макаренко зауважив, що під час проведення весняного призову у 2019 році, який триватиме з квітня по червень, район має залучити до лав української армії 92 призовника: «Та в разі ефективної координації з університетами, які будуть направляти листи до комісаріату про відрахованих студентів, ми зможемо вирішити фактично 99,9% питань».

Та задля досягнення стовідсоткового результату очільник Солом’янської РДА Ігор Довбань також дав завдання долучити до роботи житлово-експлуатаційні дільниці, які можуть надавати військкомам інформацію про потенційних призовників, зокрема тих, хто ухиляється від проходження строкової служби.

Довідково:

Згідно з указом Президента, призовний вік у 2019 році встановлено на рівні 20-27 років. Таким чином, чоловіки цієї вікової категорії, які визнані придатними до стройової підготовки і не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії, зобов’язані пройти службу в рядах Збройних сил України.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена