Головна  →  Новини  →  1 березня 2019

Ігор Довбань закликав чиновників і мешканців згуртуватись навколо порятунку Ландшафтного парку

Ігор Довбань закликав чиновників і мешканців згуртуватись навколо порятунку Ландшафтного парку

Ландшафтний парк на вулиці Генерала Шаповала, який містить унікальну флору і фауну, а також цінний з точки зору автентичної природної місцевості, потребує негайної реконструкції. Про це сьогодні, в перший день весни, заявив голова Солом’янського району Ігор Довбань під час перевірки стану зеленої зони. 

«Ми бачимо, в якому стані знаходиться наш Ландшафтний парк. Розбиті доріжки, купа сміття, неприбраного торішнього листя, а також незрозумілі конструкції, які лежать просто неба. Також чимало провалів і відкритих люків, що є загрозою життю та здоров'ю людей. Особливо дітей сюди небезпечно відпускати на прогулянки», - зазначив очільник району.

У ході перевірки Ігор Довбань заявив про ініційовану ним наступного тижня нараду щодо питань реконструкції Ландшафтного парку. До зустрічі керівник РДА запросив приєднатись відповідальних за цим напрямком чиновників, а також усіх зацікавлених мешканців Солом’янки. Крім того, голова запропонував обговорити питання стосовно організації найближчим часом весняного суботника, де представники влади спільно з населенням могли б навести лад на території Ландшафтного парку, який є другим за величиною парком в районі. 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена