Головна  →  Новини  →  14 березня 2019

Навесні в Солом’янському районі планують встановити майже 30 станцій велопрокату Nextbike (байкшерінг)

Навесні в Солом’янському районі планують встановити майже 30 станцій велопрокату Nextbike (байкшерінг)

Окрім запланованого в 2019 році початку будівництва велосипедної доріжки, яка буде сполучати Солом’янку з центром міста, в районі також планується запровадити систему громадського велопрокату «Bike sharing». Так, в районній держадміністрації голова Ігор Довбань зустрівся з директором компанії Nextbike.Kyiv Олексієм Кушкою, щоб обговорити питання реалізації проекту на території Солом’янки.

За словами директора української мережі Nextbike, систему громадського прокату двоколісних було засновано в 2004 році у Лейпцигу. Наразі проект компанії діє більше ніж у 150 містах, у 25 країнах світу. Минулого літа до таких міст приєднався і Київ, де протягом трьох місяців в тестовому режимі громадяни могли особисто скористатись «байкшерінгом».

“Сьогодні велосипед - не просто розвага, це мобільний, зручний і екологічний транспортний засіб, який в умовах постійних заторів справжня знахідка. А зважаючи на те, що в нашому районі зараз будуються нові веломаршрути, такі “поїнти” з велосипедами особливо необхідні громадянам. Тому ми обов’язково будемо підтримувати вашу позицію щодо впровадження громадського велопрокату”, - зазначив Ігор Довбань.

У свою чергу, Олексій Кушка поділився планами по створенню в районі майже 30 таких парковок, де в середньому буде встановлено по 8 велосипедів. Автори проекту мають на меті розпочати розміщення системи «байкшерінгу» вже в травні цього року.

Під час зустрічі очільник району також акцентував увагу на створенні велопарковок в солом’янських парках, зокрема в Ландшафтному парку, де незабаром розпочнеться реконструкція.  Для цього Ігор Довбань запропонував директору Nextbike в Києві налагодити зв’язок з комунальним підприємством з утримання зелених насаджень для подальшої співпраці в цьому напрямку.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена