Головна  →  Новини  →  19 березня 2019

Очільник Солом’янської РДА відвідав визнаний у всьому світі Інститут імені М. Амосова

Очільник Солом’янської РДА відвідав визнаний у всьому світі Інститут імені М. Амосова

Днями голова Солом'янської районної держадміністрації Ігор Довбань відвідав визнаний у світі Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. Амосова, фахівці якого щоденно рятують життя сотням солом’янців, киян і загалом українців.

В рамках візиту очільник району разом з директором інституту Василем Лазоришинцем оглянув відділення установи, поспілкувався з медичним персоналом та пацієнтами закладу.

«Саме в Інституті вперше було розпочато хірургічне лікування вад серця на території України. Також заклад перший в світі розробив і впровадив антитромботичні моделі протезів клапанів серця. Наразі Інститут перетворився в головний науковий, лікувальний і навчальний заклад, де щорічно проходять обстеження близько 40 тис. хворих і виконується більше ніж 5,5 тис. операцій на серці. Та щоб повністю використати кадровий та професійний потенціал закладу, плануємо будівництво сучасного лікувально-реабілітаційного корпусу Інституту ”,  - розповів Василь Лазоришинець.

За його словами, 8-поверховий лабораторно-діагностичний корпус збудують на 1,5 га землі. Вже цього року на центр європейського зразка виділять більше 180 млн грн.

Під час візиту очільник району Ігор Довбань також ознайомився з роботою сучасного обладнання закладу, яке зокрема проводить 3D-обстеження органів серцево-судинної системи. Така технологія дозволяє лікарям оперативно та в усіх деталях побачити вади серця і невідкладно направити пацієнта до відповідного відділення.

“Пишаюсь тим, що Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. Амосова, який займає високі позиції у світі, знаходиться саме в Солом’янському районі. Адже завдяки вашим висококваліфікованим фахівцям, унікальному 60-тирічному досвіду кардіохірургічної допомоги та сучасному медичному обладнанню, ви не просто лікуєте людей, ви даєте їм другий шанс на життя”, - підсумував зустріч керівник Солом’янської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена