Головна  →  Новини  →  22 березня 2019

В гостях у великої родини: Ігор Довбань завітав до подружжя, яке виховує одразу 13 дітей

В гостях у великої родини: Ігор Довбань завітав до подружжя, яке виховує одразу 13 дітей

В Солом'янському районі на вулиці Тупікова майже дванадцять років живе велика родина, де в материнській любові і батьківській турботі виростає одразу 13 юних жителів Солом'янки. Днями голова району Ігор Довбань завітав у гості до сім'ї Лелекачів, щоб в домашній і дружній атмосфері познайомитись з усіма її членами. 

Разом з очільником району в гості до родини також прийшли заступник голови Олена Горпинченко, керівник Асоціації малого та середнього бізнесу району Ростислав Ручко, директор КП “Керуюча компанія” Володимир Радик та начальник Служби у справах дітей та сім’ї Вікторія Давиденко. 

Насамперед батькам-вихователям - Олені та Андрію - гості вручили цінні подарунки і квіти. За словами Ігоря Довбаня, саме завдяки таким людям, які зважуються на створення дитячого будинку сімейного типу, і будується країна. Адже окрім двох рідних дітей, родина прийняла в свої обійми ще 11 діток, позбавлених батьківського піклування. 

Під час зустрічі господарі провели гостям міні-екскурсію квартирою. Також голова району поспілкувався з дітьми, поцікавився їхніми захопленнями, успіхами в навчанні, а зі старшими хлопцями навіть обговорили плани на майбутнє. Крім того, гості познайомились з "новим поповненням" в сім'ї - 13-річною Катею. Тепер за родинним столом, окрім батьків, збираються одразу два Дмитра, дві Катерини, Марія, Кирило, Ілля, Христина, Богдан, Єва, Андрій, Ангеліна і Олег. 

“Саму назву "дитячий будинок сімейного типу" я ніколи не використовую. Також не розділяю дітей на біологічних і прийомних. У нас сім'я. І навіть коли в цій квартирі робили ремонт, то замість навчальних та ігрових кімнат, які мали бути за планом, ми створили будинок для великої родини”, - розповіла мама-вихователь.

У ході спілкування за великим столом господиня Олена також розповіла цікаві історії з життя родини і поділилась секретами виховання 13 різних за темпераментом дітей. Керівник РДА Ігор Довбань, у свою чергу, наголосив, що район завжди допомагатиме дитячим будинкам сімейного типу. Так, за підтримки району родина Лелекачів отримала легковий автомобіль, в квартирі був проведений ремонт та частково замінені меблі, придбана побутова техніка і встановлені грати на вікна.

“Діти до влаштування в сім'ю пізнали недитячі страхи, адже були покинуті рідними батьками. Та завдяки вам, вашим зусиллям і терпінню, вони успішно адаптувалися до нових умов проживання, здружились між собою. Дякую вам за те, що створили у дитячому будинку справжню сімейну атмосферу, де кожен член родини почувається комфортно та захищено”, - заявив Ігор Довбань.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена