Головна  →  Новини  →  1 квітня 2019

В Солом’янській РДА обговорили майбутню реконструкцію парку “Орлятко”

В Солом’янській РДА обговорили майбутню реконструкцію парку “Орлятко”

В Солом’янській районній держадміністрації за ініціативи голови Ігоря Довбаня відбулась нарада, на якій обговорили проект майбутньої реконструкції в парку “Орлятко”. 

До робочої зустрічі долучились в.о. директора КП “Київміськрозвиток” Станіслав Дьомін, яке є замовником робіт, розробники проекту реконструкції ТОВ “Арх-Інж-Проект”, перший заступник голови Володимир Бялковський, начальник Управління ЖКГ Андрій Сидорчук, начальник відділу будівництва Юлія Табор та активна громадськість району. 

За словами Станіслава Дьоміна, в рамках реконструкції планується облаштувати чимало зон відпочинку і дозвілля для різних за віковими категоріями людей. Насамперед в парку хочуть зробити набережну навколо озера з оглядовим майданчиком, переробити всю інфраструктуру (доріжки, лавочки), збудувати дитячі та спортивні майданчики, скейт-парк, зону тихого відпочинку, а також майданчик для вигулу домашніх тварин. Крім того, планується створити лабіринт і збудувати новий бювет. Наразі проект збираються передати на експертизу. 

У ході обговорення ініціативна група Солом’янки також наголосила на важливості зливової каналізації, системи аерації в озері для його очищення і насичення води киснем, а також питанні зелених насаджень і зміни ландшафтного дизайну. У свою чергу Ігор Довбань підкреслив необхідність створення комфортних умов в парку для людей з обмеженими фізичними можливостями, які б після реконструкції змогли вільно пересуватись територією. 

“Впевнений, що “Орлятко”, як і Ландшафтний парк, стане справжнім діамантом після реконструкції. І таке зібрання - крок до того, щоб наші мрії нарешті стали реальними. Щоб діти могли безпечно гратись і вчитись новому на різноманітних майданчиках, а дорослі отримували справжнє задоволення від того, в якому чудовому парку вони зараз проводять час”, - заявив голова району, додавши, що таке майбутнє можливе лише у разі співпраці і комунікації усіх сторін. 

Так, за результатами робочої наради вирішено провести наступну зустріч з громадськістю вже 18 квітня, де повноцінно представлять проект реконструкції “Орлятко” з урахуванням висунутих на нараді пропозицій ініціативної групи.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена