Головна  →  Новини  →  6 квітня 2019

У Солом'янському районі відкрили новий сквер з дитячим майданчиком і міні-бібліотекою

У Солом'янському районі відкрили новий сквер з дитячим майданчиком і міні-бібліотекою
Сьогодні, 6 квітня в Солом’янському районі урочисто відкрили затишний сквер на вулиці Преображенській, 22/9. 
 
В рамках капітального ремонту на земельній ділянці, площа якої складає 0,21 га, облаштували пішохідні доріжки, дитячий і спортивний майданчики, встановили 8 лавок і таку ж кількість урн для сміття. Крім того, сквер по-справжньому став зеленим завдяки посадженим 28 деревам, серед яких робінія псевдоакація, клен та ялина, і 30 декоративним кущам. Також на його території висадили більше 250 погонних метрів живої огорожі з бірючини. 
 
Проте винятковим сквер зробила міні-бібліотека просто неба, звідки кожний бажаючий може взяти книгу для читання. 
 
Під час відкриття зеленого оазису на Преображенській голова Солом’янської районної держадміністрації Ігор Довбань подякував колегам за якісну роботу і активним жителям, які допомагають перетворювати Київ в європейське місто. 
 
“Ще недавно тут були гаражі і купа сміття. Але зараз, коли бачу навколо таку красу, охайність і посмішки дітей, які гасають по скверу, важко уявити тут щось інакше. Тому хочу привітати усіх хоч і з невеличким, але все-таки святом”, - зазначив очільник району.  
 
З новим сквером усіх солом’янців також привітали в.о. директора КО “Київзеленбуд” Наталія Бєлоусова, депутати Київради Андрій Андрєєв і Михайло Терентьєв, а також начальник КП з утримання зелених насаджень в районі Олексій Лукаш.
Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена