Головна  →  Новини  →  7 квітня 2019

Весняна толока продовжується: як солом’янці влаштували генеральне прибирання у парку “Юність

Весняна толока продовжується: як солом’янці влаштували генеральне прибирання у парку “Юність

Завдяки спільним зусиллям солом’янців ще один парк у районі став охайнішим. Так, у суботу весняна толока пройшла у парку відпочинку “Юність”, що на вулиці Пилипа Козицького. 

Майже 450 людей, а це активна молодь, освітяни, мешканці прилеглих будинків і навіть курсанти Національної академії внутрішніх справ України, прибрали зелену зону від листя і сміття. Вже традиційно взяло участь у толоці і керівництво Солом’янської районної держадміністрації на чолі з головою Ігорем Довбанем. 

Окрім командного прибирання, усі охочі також могли приєднатись до висадки майже ста молодих дерев: ялина блакитна, акація куляста, ірга канадская “Ламарка” та береза. Зазначимо, що в парку також працювали фахівці КП УЗН Солом’янського району, які допомагали людям правильно висаджувати дерева. 

“Коли особисто садиш дерево, то, звісно, з’являється відповідальність за нього. Є бажання прийти і подивитись, як воно росте з роками. Станом на 6 квітня ми вже висадили майже 900 дерев, але на цьому зупинятись не будемо”, - запевнив очільник району Ігор Довбань. 

А після толоки керівник РДА зустрівся з курсантами Національної академії внутрішніх справ України, з якими поділився історіями зі свого студентського минулого та зробив пам’ятне фото. 

Додамо, що генеральне прибирання вчора також провели в парку “Орлятко”, де 150 мешканців об’єднались у праці заради чистого довкілля.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена