Головна  →  Новини  →  15 травня 2019

У парку “Відрадний” відновили роботи з благоустрою озера

У парку “Відрадний” відновили роботи з благоустрою озера

На озері у парку “Відрадний”, занедбаний стан якого тривалий час викликав занепокоєння, відновили роботи з благоустрою території. Голова Солом’янського району Ігор Довбань особисто перевірив хід робіт, запросивши на зустріч замовника КО “Київзеленбуд”, компанію “Будмонтажсервіс-1”, яка виконує благоустрій, та активну громаду Солом’янки. 

Під час зустрічі начальник управління з капітального будівництва “Київзеленбуду” Тарас Бойправ повідомив, що торішню проблему з відсутністю фінансування робіт на озері, через що генпідрядник і призупинив будь-які дії, вже врегульовано. Так, на виконання доручення голови Києва Віталія Кличка була проведена термінова нарада, за результатом якої прийнято рішення щодо виділення з міського бюджету 32 млн грн на продовження благоустрою водойми у парку. 

На сьогодні генпідрядна організація відновила роботи на озері. Водночас у компанії пояснили, що благоустрій проводитимуть у три етапи, а завершити усе згідно договору планується до кінця 2019 року. 

“Минулого року у парку “Відрадний” провели капітальний ремонт, який осучаснив зелену зону та зробив її ще привабливою для відвідувачів. Нарешті зрушило з місця й питання впорядкування самого озера. І тепер, коли будівельна активність відновлена, а критична ситуація позаду, впевнений, незабаром озеро і територія навколо нього стане улюбленим місцем відпочинку в парку”, - наголосив Ігор Довбань. 

Разом з тим керівник РДА подякував активним мешканцям, зокрема Антону Осьмаку та Маріанні Хмельницькій, які представляють громадську організацію “МІЙ ВІДРАДНИЙ”, за те, що “вони завжди тримають руку на пульсі життя Солом’янки і прагнуть зробити її кращою разом з нами”.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена